پدیده، گامی دیگر در عرصه خودکفایی برداشت

1392/08/27
تعداد بازدید: 2000

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در راستای اهداف و برنامه ریزی های دقیق و سنجیده مدیران ارشد پروژه شهر رویایی پدیده شاندیز، شرکت ابنیه و ساختمان  نسبت به سرمایه گذاری و مشارکت در احداث شرکت شهربازی پدیده شاندیز اقدام نموده است.

 

شهر بازی پدیده

 

یوسف احمدی مدیرعامل شرکت شهربازی پدیده شاندیز در خصوص اهداف تاسیس این شرکت عنوان کرد:  این شرکت با هدف طراحی ، مشاوره و مجری کلیه تجهیزات و وسایل شهربازی و پارکهای شادی، تولید، نصب و راه اندازی کلیه دستگاه های مربوط به شهربازی،

واردات ، صادرات و خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز و همچنین اخذ و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی مرتبط با موضوع با مشارکت شرکت ابنیه و ساختمان  فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

شهر بازی پدیده

 

 وی افزود: اعضای موسس این شرکت با تجربه های علمی و اجرایی در زمینه طراحی، ساخت، تجهیز و نگهداری مراکز تفریحی و همچنین شهربازیهای سرپوشیده  سعی در ارائه خدمات مطلوب در این صنعت به شکل کامل و تخصصی دارند. 

شایان ذکر است این شرکت مجری ساخت و طراحی ، تهیه تجهیزات و تاسیسات از کشورهای آلمان ، ایتالیا و فرانسه و راه اندازی شهر بازی شهر رویایی پدیده شاندیز نیزمی باشد.

بازگشت 1392/08/27